Twój koszyk jest pusty.
Kategorie

Air Wick 100% Naturalna mgiełka Odświeżacz powietrza białe kwiaty 240 ml

5,49zł / szt.
Cena 22,88zł za 1 Litr

Kategorie


Kuchnia i łazienka, Aerozole, Odświeżacze powietrza i zapachy do domu

Cechy


czystszy zapach, eliminuje brzydkie zapachy

Nazwa produktu uregulowana prawnie


Odświeżacz powietrza

Opis produktu


Air Wick to marka numer 1 w Polsce*, która pomaga wykreować niepowtarzalną atmosferę w każdym pomieszczeniu. Air Wick 100% Naturalna Mgiełka Białe Kwiaty Tradycyjne aerozole zawierają butan, co sprawia, że zapach jest sztuczny i przytłaczający. Aerozole Air Wick nie zawierają butanu i wykorzystują specjalną formułę na bazie wody, która zapewnia czystość rozpylanej mgiełki.

O marce


Air Wick to marka numer 1 w Polsce*, która pomaga wykreować niepowtarzalną atmosferę w każdym pomieszczeniu. To co nas wyróżnia, to bogactwo form i zapachów oraz ekscytujące nowości. Szeroka gama produktów sprawi, że każda osoba poszukująca wyjątkowych nut zapachowych, znajdzie coś dla siebie. Oprócz stałej oferty, pojawiają się limitowane sezonowe kolekcje, byś mogła się cieszyć różnorodnością zapachów przez cały rok. Odkryj nasze zapachy i przekonaj się, że świat z Air Wick staje się przyjemniejszy. Poznaj wszystkie produkty i gamę zapachów na www.airwick.pl *Źródło: AC Nielsen, udziały wartościowe i ilościowe, 2013 rok.

Przygotowanie i stosowanie


Sposób użycia: Trzymaj puszkę pionowo, skieruj wlot sprayu w kierunku środka pomieszczenia i naciśnij przycisk.

Przechowywanie


Data ważności: 2 lata od daty produkcji podanej na opakowaniu.

Wymiar liczbowy


Wymiar liczbowy: 240


Jednostka (specyficzna)


Jednostka (specyficzna): Mililitrów


Rozmiar opakowania


240

Jednostka (tekst opisowy)


ml

Średnia miara


Średnia miara (e)

Adres zwrotny


W razie pytań lub sugestii prosimy o kontakt: Reckitt Benckiser (Poland) S.A. ul. Okunin 1 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki Tel.: 227659500 Infolinia: 801115111, 225419115 www.airwick.pl

Adres dystrybutora


Reckitt Benckiser (Poland) S.A. ul. Okunin 1 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa


Środki ostrożności: Chronić przed dziećmi. W razie połknięcia niezwłocznie zasięgnij porady lekarza - pokaż opakowanie lub etykietę. Nie wdychać rozpylonej cieczy. Osoby cierpiące na nadwrażliwość zapachową powinny zachować ostrożność przy stosowaniu tego produktu. Odświeżacze powietrza nie mogą zwolnić z przestrzegania zasad postępowania w zakresie higieny. Uwaga: używaj tego produktu ściśle według instrukcji. Pojemnik pod ciśnieniem: chronić przed słońcem i nagrzaniem powyżej temperatury 50°C. Nie przechowywać w pobliżu źródeł zapłonu - nie palić tytoniu. Ekstremalne temperatury mogą wystąpić w samochodach, okolicach piecyków i kominków. Nie przekłuwać ani nie spalać, także po zużyciu. Nie rozpylać bezpośrednio na powierzchnię. W przypadku kontaktu z powierzchnią, przetrzeć natychmiast wilgotną ściereczką. Nie rozpylać bezpośrednio na żywność i ubrania. 5% zawartości jest łatwopalna.


Znaczniki produktu
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:
0,49zł / szt.
1,49zł / szt.
2,19zł / szt.
Kiwi sztuka
Cena 0,99zł za 1 szt.
0,99zł / szt.