Twój koszyk jest pusty.
Kategorie

Bryza Vanish Ultra 2w1 do białego Proszek do prania i odplamiacz 300 g

3,39zł / szt.
Cena 11,30zł za 1 kg

Kategorie


Kuchnia i łazienka, Akcesoria do prania, Detergenty w proszku

Składniki


15-30% zeolity, związki wybielające na bazie tlenu, 5-15% anionowe środki powierzchniowo czynne, <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, polikarboksylany, rozjaśniacz optyczny, enzymy, kompozycja zapachowa, Butylphenyl Methylpropional

Cechy


efektywność już w 30°C, usuwa nawet trudne plamy: plamy po herbacie, palmy po trawie, plamy po czekoladzie

Nazwa produktu uregulowana prawnie


Proszek do prana tkanin białych i odplamiacz

Opis produktu


Bryza nadaje Twojemu praniu czystość, którą nie tylko zobaczysz ale i poczujesz. Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy Bryzę 2w1: unikatowe połączenie proszku do prania Bryza i odplamiacza Vanish. Dzięki zawartości systemu odplamiania Vanish nowa Bryza 2w1 jeszcze lepiej usuwa wiele rodzajów nawet trudnych plam, takich jak: plamy po czekoladzie, plamy po trawie, plamy po herbacie. 9 na 10 użytkowniczek uważa, że Bryza Vanish 2w1 jest lepsza niż proszek, którego używały wcześniej.* *Źródło: Badanie GFK Polonia przeprowadzone na losowej grupie użytkowniczek Bryzy Vanish 2w1, marzec 2014. Bryza Vanish 2w1 jest przeznaczona do codziennego prania. Bryza rekomenduje: Możesz zmniejszyć temperaturę prania z 60°C do 30°C. Pranie będzie doskonałe, a Twoje ulubione tkaniny dłużej pozostaną w dobrym stanie. Bryza działa już w 30°C. Teraz 1 kg nowej Bryzy wystarcza na 13 prań, a nie jak kiedyś na 10 prań! Nowa skoncentrowana Bryza zawiera jeszcze więcej składników aktywnych, dzięki czemu teraz możesz stosować jej mniej i nadal cieszyć się doskonałym praniem. Mniej proszku. Tak samo doskonałe pranie!

O marce


Bryza Vanish 2w1 dostępna jest w dwóch wariantach - do białego i koloru.

O producencie


Aby usunąć szczególnie uporczywe zabrudzenia, do prania dodawaj odplamiacz Vanish. Do delikatnych tkanin używaj płynów do prania Woolite. Dla ochrony pralki przed kamieniem i utrzymania jej w czystości do każdego prania używaj produktów Calgon.

Przygotowanie i stosowanie


W przypadku prania automatycznego odmierzoną ilość proszku należy wsypać do dozownika do prania głównego. W przypadku prania ręcznego należy dokładnie rozpuścić proszek w wodzie. Po praniu należy dokładnie wypłukać tkaninę oraz opłukać dłonie. Nie stosować do wełny i jedwabiu. Należy zawsze przestrzegać zaleceń producentów odzieży.

Wymiar liczbowy


Wymiar liczbowy: 300


Jednostka (specyficzna)


Jednostka (specyficzna): Gramów


Kraj


Kraj produkcji: Polska


Rozmiar opakowania


300

Jednostka (tekst opisowy)


g

Średnia miara


Średnia miara (e)

Pochodzenie


Tekst dowolny o pochodzeniu: Wyprodukowano w Polsce


Adres producenta


Reckitt Benckiser (Poland) S.A. ul. Okunin 1 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Adres zwrotny


Reckitt Benckiser (Poland) S.A. ul. Okunin 1 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki tel. +48 (22) 76 59 500 Tel. 801 115 111 Tel. (22) 541 91 15 www.rbeuroinfo.com

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa


Bryza Vanish 2w1. Proszek do prania tkanin białych i odplamiacz Uwaga Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. W przypadku dostania się do oczu: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Dokładnie umyć ręce po użyciu. W przypadku połknięcia: W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z ośrodkiem zatruć lub z lekarzem. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Zawartość i pojemnik usuwać na odpowiednie składowiska odpadów lub do firm recyklingowych zgodnie z lokalnymi i krajowymi przepisami.


Znaczniki produktu
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:
0,99zł / szt.
Jurajska krzyś pomarańczowy 1l
Cena 2,19zł za 1 Litr
2,19zł / szt.
1,79zł / szt.
Kalinka Ciabatka sztuka
Cena 0,49zł za 1 szt.
0,49zł / szt.