Twój koszyk jest pusty.
Kategorie

Cif Max Power Citrus Harmony Mleczko z wybielaczem 1001 g

12,29zł / szt.
Cena 12,29zł za 1 Litr

Kategorie

Kuchnia i łazienka, Ogólne środki czyszczące, Inne środki do czyszczenia

Składniki

<5% anionowe środki powierzchniowo czynne, związki wybielające na bazie chloru, niejonowe środki powierzchniowo czynne, mydło, kompozycja zapachowa

Cechy

dogłębniej*, szybciej*, bardziej lśniąco*, *w porównaniu do mleczek Cif bez wybielacza

Nazwa produktu uregulowana prawnie

Mleczko z wybielaczem

Logotypy stron trzecich

Green Dot

Opis produktu

Dzięki formulacji z wybielaczem, mleczko Cif Max Power zapewnia potrójną moc działania: dogłębniej, szybciej, bardziej lśniąco. Przenika i usuwa najbardziej uciążliwy brud, taki jak zaschnięty tłuszcz, przypalone jedzenie, kamień w łazience i inne plamy.

Przygotowanie i stosowanie

Przeczytaj zalecenia przed użyciem. Sposób użycia: Nanieść na wilgotną ściereczkę lub bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię. Po wyczyszczeniu dokładnie spłukać. Zalecenia: - Nie używać na linoleum, tekstyliach, przedmiotach ze skóry, unikać przedłużonego kontaktu z powierzchniami drewnianymi, malowanymi i aluminium. - Na powierzchniach i materiałach delikatnych, niestandardowych, malowanych i aluminium, przetestować na mało widocznej powierzchni, natychmiast po użyciu spłukać. Unikać silnego szorowania.

Wymiar liczbowy

Wymiar liczbowy: 1001

Jednostka (specyficzna)

Jednostka (specyficzna): Gramów

Rozmiar opakowania

1001

Jednostka (tekst opisowy)

g

Średnia miara

Średnia miara (e)

Adres zwrotny

Unilever Polska Sp. z o.o. Al. Jerozolimskie 134 02-305 Warszawa Polska 801 610 610 www.unilever.com

Adres dystrybutora

Unilever Polska Sp. z o.o. Al. Jerozolimskie 134 02-305 Warszawa Polska

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Cif Max Power Mleczko z wybielaczem Citrus Harmony. Powoduje poważne uszkodzenie oczu. Działa drażniąco na skórę. Zawiera: Sodium C12-13 Pareth Sulfate, Sodium Hypochlorite, Sodium hydroxide. Uwaga! Nie stosować razem z innymi produktami. Może wydzielać niebezpieczne gazy (chlor). Chronić przed dziećmi. Stosować ochronę oczu/ochronę twarzy. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ NA SKÓRĘ: Umyć dużą ilością wody. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.

Znaczniki produktu
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:
1,99zł / szt.
3,19zł / szt.
2,09zł / szt.
Tymbark Sok 100% pomarańcza 1 l
Cena 5,49zł za 1 Litr
5,49zł / szt.