Twój koszyk jest pusty.
Kategorie

Chwilowy brak produktu na magazynie

Dosia Kolor Proszek do prania tkanin kolorowych 1,5 kg

10,99zł / szt.
Cena 7,33zł za 1 kg

Kategorie

Kuchnia i łazienka, Akcesoria do prania, Detergenty w proszku

Składniki

15%-30%: zeolity,

Cechy

teraz ze składnikiem zmiękczającym!

Opis produktu

Dosia 2w1 Kolor ze składnikiem zmiękczającym. Proszek do prania tkanin kolorowych. Nowa Dosia 2w1 Kolor zapewnia czystość i świeżość Twoich ubrań, dbając o ich żywe kolory. Dotychczasowa formuła została teraz wzbogacona o składnik zmiękczający tkaniny, dla jeszcze lepszych rezultatów prania.

Kategorie

Kuchnia i łazienka, Akcesoria do prania, Detergenty w proszku

Składniki

5%-15%: zeolity,

Cechy

usuwa 101 plam*, zaskakująca skuteczność!, *Test usuwania plam wykonany przez niezależny certyfikowany Instytut Badawczy, który potwierdził działanie Dosi na 101 plam.

Nazwa produktu uregulowana prawnie

Proszek do prania tkanin kolorowych.

Opis produktu

Nowa Dosia Kolor zaskoczy Cię skutecznością! Dosia usuwa 101 plam*, nawet takie jak z barszczu, soku porzeczkowego, czy atramentu. Sprawdź listę 101 plam na www.dosia.info Dosia zawiera enzymy i aktywne składniki piorące. Aktywator prania w niskich temperaturach wspomaga usuwanie plam już w 30°C, nawet bez namaczania. Składniki zmiękczające wodę ograniczają osadzanie się kamienia i pomagają dbać o Twoją pralkę. Dosia Kolor nie zawiera chlorowych wybielaczy: jest delikatna dla kolorowych i ciemnych tkanin. Wypróbuj zaskakującą skuteczność Dosi na 101 trudnych plamach! *Test usuwania plam wykonany przez niezależny certyfikowany Instytut Badawczy, który potwierdził działanie Dosi na 101 plam.

Przygotowanie i stosowanie

W przypadku prania automatycznego odmierzoną ilość proszku należy wsypać do dozownika pralki. W przypadku prania ręcznego należy dokładnie rozpuścić proszek w wodzie. Po praniu należy dokładnie wypłukać tkaninę oraz opłukać dłonie. Nie stosować do wełny i jedwabiu. Należy zawsze przestrzegać zaleceń producentów odzieży.

Wymiar liczbowy

Wymiar liczbowy: 1.5

Jednostka (specyficzna)

Jednostka (specyficzna): Kilogramów

Kraj

Kraj produkcji: Polska

Rozmiar opakowania

1,5

Jednostka (tekst opisowy)

kg

Średnia miara

Średnia miara (e)

Pochodzenie

Tekst dowolny o pochodzeniu: Wyprodukowano w Polsce.

Adres zwrotny

Reckitt Benckiser (Poland) S.A. ul. Okunin 1 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki tel. (22) 765 95 00 Tel. 801 115 111 Tel. (22) 541 91 15

Adres dystrybutora

Reckitt Benckiser (Poland) S.A. ul. Okunin 1 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Dosia Kolor. Proszek do prania tkanin kolorowych. Uwaga. Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. W przypadku dostania się do oczu: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Dokładnie umyć ręce po użyciu. W przypadku połknięcia: W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z ośrodkiem zatruć lub z lekarzem. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Zawartość i pojemnik usuwać na odpowiednie składowiska odpadów lub do firm recyklingowych zgodnie z lokalnymi i krajowymi przepisami.
Znaczniki produktu
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:
1,39zł / szt.
1,99zł / szt.
Piątnica Serek wiejski lekki 150 g
Cena 13,93zł za 1 kg
2,09zł / szt.
2,09zł / szt.