Kategorie sklepu
Zrealizujemy twoje zamówienie jeżeli zamówisz w ciągu
Twój koszyk jest pusty.
Kategorie

Ibuprom Sprint Lek przeciwbólowy przeciwzapalny przeciwgorączkowy 4 sztuki

9,69zł

Kategorie

Pielęgnacja skóry i włosów, Produkty lecznicze, Leki

Składniki

1 kapsułka zawiera: 200 mg ibuprofenu oraz substancje pomocnicze m.in. sorbitol

Opis produktu

Ibuprofenum 200 mg kapsułki miękkie Wskazania: - bóle głowy - bóle zębów - bóle mięśniowe - bóle w okolicy krzyżowej - bóle kości i stawów - bóle menstruacyjne - gorączka OTC - Lek wydawany bez recepty.

Przygotowanie i stosowanie

Dawkowanie i droga podania Podanie doustne. Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku. Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat: - w doraźnym leczeniu 1 do 2 kapsułek co 4 godziny. - Nie należy stosować więcej niż 6 kapsułek na dobę. - Leku nie należy stosować u dzieci w wieku poniżej 12 lat.

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C. Nie stosować po upływie terminu ważności. Lek przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.

Warunki przechowywania

Maks. temp. °C: 25

Liczba jednostek

Liczba jednostek: 4

Rodzaj jednostki

sztuki

Adres zwrotny

Podmiot odpowiedzialny: US Pharmacia Sp. z o.o., ul. Ziębicka 40, 50-507 Wrocław

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Ostrzeżenia Lek zawiera ibuprofen. Ze względu na ryzyko przedawkowania i/lub wystąpienia działań niepożądanych w czasie stosowania leku nie należy przyjmować - innych produktów zawierających ibuprofen - lub innych niesteroidowych leków przeciwzapalnych, w tym selektywnych inhibitorów cyklooksygenazy-2.

Znaczniki produktu
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:
2,99zł / szt.
1,99zł / szt.
Ziemniaki luz
Cena 3,29zł za 1 kg
3,29zł / kg
2,29zł / szt.