Kategorie sklepu
Zrealizujemy twoje zamówienie jeżeli zamówisz w ciągu
Twój koszyk jest pusty.
Kategorie

Kupiec Kasza jęczmienna pęczak 400 g

Producent: KUPIEC Sp. z o.o.
4,39zł / szt.
Cena 11,26zł za 1 kg

Kategorie

Artykuły spożywcze, Mieszanki, galaretka i mąka, Inne

Składniki

kasza JĘCZMIENNA 100%

Tekst oznakowania alergenów

Informacje dla alergików: patrz na składniki zaznaczone POGRUBIONĄ czcionką.

100 g

Wartość energetyczna : 1450 kJ
Wartość energetyczna : 342 kcal
Tłuszcz : 2 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone : 0,4 g
Węglowodany : 70 g
w tym cukry : 0,5 g
Błonnik : 5,4 g
Białko : 8,4 g
Sól : 0,03 g
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal):
Opakowanie 400 g zawiera 8 porcji:

Cechy

źródło błonnika

Nazwa produktu uregulowana prawnie

Kasza jęczmienna pęczak

O marce

#ZdrowaRadoscZycia

O producencie

Posiadamy certyfikowane systemy Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności. Szczegółowe informacje i certyfikaty dostępne na naszej stronie www.kupiec.pl

Pozostałe informacje

Jedna porcja dostarcza (~50 g): energia 725 kJ 171 kcal 9%* w 100 g: 1450 kJ / 342 kcal *% RWS *Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal)

Logotypy stron trzecich - pozostały tekst

Jakość sprawdzona, Produkcja kontrolowana TÜV Rheinland - www.tuv.com

Zalecenia dla alergików

Jęczmień: Zawiera

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, szczelnie zamknięte.

Wymiar liczbowy

Wymiar liczbowy: 400

Jednostka (specyficzna)

Jednostka (specyficzna): Gramów

Kraj

Kraj produkcji: Polska

Rozmiar opakowania

400

Jednostka (tekst opisowy)

g

Pochodzenie

Tekst dowolny o pochodzeniu: Wyprodukowano w Polsce

Adres producenta

Kupiec Sp. z o.o. Paprotnia ul. Kupiecka 17 62-513 Krzymów

Adres zwrotny

Kupiec Sp. z o.o. Paprotnia ul. Kupiecka 17 62-513 Krzymów kupiec@kupiec.pl www.kupiec.pl

Znaczniki produktu
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:
Ziemniaki luz
Cena 3,29zł za 1 kg
3,29zł / kg
Sznytka sztuka
Cena 7,50zł za 1 kg
0,45zł / szt.
Banany luz
Cena 8,69zł za 1 kg
8,69zł / kg
Łaciate Masło ekstra 200 g
Cena 51,95zł za 1 kg
10,39zł / szt.