Kategorie sklepu
Zrealizujemy twoje zamówienie (2024-07-15) 9:00 - 11:00 jeżeli zamówisz w ciągu
Twój koszyk jest pusty.
Kategorie

Lajkonik Junior Paluszki o smaku waniliowym 180 g

4,29zł / szt.
Cena 23,83zł za 1 kg

Kategorie

Artykuły spożywcze, Chipsy i przekąski, Przekąski w pojedynczym opakowaniu

Składniki

mąka PSZENNA, olej rzepakowy, cukier, sól, JĘCZMIENNY ekstrakt słodowy, regulator kwasowości: wodorotlenek sodu, drożdże, substancja spulchniająca: wodorowęglan amonu, aromat wanilinowy

Tekst dotyczący alergenów

MOŻE ZAWIERAĆ SEZAM.

Średnia wartość odżywcza 100 g

Energia: 1700 kJ/402 kcal
Tłuszcz: 6,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,7 g
Węglowodany: 73 g
w tym cukry: 4,6 g
Błonnik: 3,7 g
Białko: 12 g
Sól: 2,3 g

Cechy

bez konserwantów, bez barwników, bez dodatku wzmacniaczy smaku

Opis produktu

Delikatne i kruche paluszki dla fanów chrupania w różnym wieku Wypiekamy je w Skawinie pod Krakowem z mąki z wyselekcjonowanych ziaren, według dopracowanych receptur. Nie zawierają - barwników - konserwantów - dodatku wzmacniaczy smaku

O marce

Lajkonik Nasz legendarny smak Jesteśmy częścią Lorenz od 1993

Zalecenia dla alergików

Jęczmień: Zawiera
Sezam: Może zawierać
Pszenica: Zawiera

Dodatki

Barwniki: Nie zawiera
konserwanty: Nie zawiera

Przechowywanie

Przechowywać w zaciemnionym i suchym miejscu, z dala od źródła ciepła.

Wymiar liczbowy

Wymiar liczbowy: 180

Jednostka (specyficzna)

Jednostka (specyficzna): Gramów

Rozmiar opakowania

180

Jednostka (tekst opisowy)

g

Średnia miara

Średnia miara (e)

Adres producenta

Lajkonik Snacks Sp. z o.o. ul. Piłsudskiego 1, 32-050 Skawina, Polska www.lajkonik.pl infolinia 801 567 369 Koszt połączenia według lokalnej taryfy.

Adres zwrotny

Lajkonik Snacks Sp. z o.o. ul. Piłsudskiego 1, 32-050 Skawina, Polska www.lajkonik.pl infolinia 801 567 369 Koszt połączenia według lokalnej taryfy.

Znaczniki produktu
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:
3,09zł / szt.
Ziemniaki luz
Cena 2,79zł za 1 kg
2,79zł / kg
Rolmlecz Serek waniliowy 200 g
Cena 13,95zł za 1 kg
2,79zł / szt.