Kategorie sklepu
Zrealizujemy twoje zamówienie (2024-04-19) 9:00 - 11:00 jeżeli zamówisz w ciągu
Twój koszyk jest pusty.
Kategorie

Lubella Choco muszelki Zbożowe muszelki o smaku czekoladowym 250 g

5,89zł / szt.
Cena 23,56zł za 1 kg

Kategorie

Artykuły spożywcze, Płatki śniadaniowe, Produkty dla dzieci

Składniki

mąka (72 %): PSZENNA, PSZENNA pełnoziarnista (25 %), kukurydziana, cukier, syrop z PSZENICY i słodu JĘCZMIENNEGO, kakao (5,0 %), olej słonecznikowy, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu (1,4 %), sól, emulgator: lecytyny, aromaty, substancje wzbogacające: niacyna, witamina B6, tiamina, witamina D

Tekst dotyczący alergenów

Produkt możne zawierać MLEKO, SOJĘ.

Wartość odżywcza w 100 g produktu

energia: 1606 kJ / 380 kcal
tłuszcz: 3,7 g
w tym kwasy nasycone: 1,2 g
węglowodany: 75 g
w tym cukry: 25 g
błonnik: 6,2 g
białko: 8,5 g
sól: 0,40 g
witamina D: 1,2 µg (24 %)*
tiamina (witamina B1): 0,33 mg (30 %)*
niacyna (witamina B3): 3,5 mg (22 %)*
witamina B6: 0,35 mg (25 %)*
fosfor: 118 mg (17 %)*
żelazo: 3,8 mg (27 %)*
miedź: 0,30 mg (30 %)*
mangan: 1,2 mg (60 %)*
*% referencyjnej wartości spożycia:

Cechy

8 witamin i minerałów, pełne ziarno, bez oleju palmowego & syropu glukozowego, Polska Marka

Nazwa produktu uregulowana prawnie

Zbożowe muszelki o smaku czekoladowym wzbogacone w witaminy.

O marce

Lubella Tradycja od 1881 Spróbuj także innych płatków Lubella Choco chrupersy

Zalecenia dla alergików

Jęczmień: Zawiera
Mleko: Może zawierać
Soja: Może zawierać
Pszenica: Zawiera

Dodatki

Aromaty: Zawiera
Syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy: Nie zawiera

Przechowywanie

Przechowuj w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarcia przechowuj w szczelnie zamkniętym opakowaniu.

Wymiar liczbowy

Wymiar liczbowy: 250

Jednostka (specyficzna)

Jednostka (specyficzna): Gramów

Rozmiar opakowania

250

Jednostka (tekst opisowy)

g

Średnia miara

Średnia miara (e)

Adres producenta

MW FOOD Sp. z o.o. ul Chopina 10 34-100 Wadowice

Adres zwrotny

MW FOOD Sp. z o.o. ul Chopina 10 34-100 Wadowice

Znaczniki produktu
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:
Sznytka sztuka
Cena 7,50zł za 1 kg
0,45zł / szt.
1,99zł / szt.
Łaciate Mleko świeże 3,2 % 1 l
Cena 3,99zł za 1 Litr
3,99zł / szt.
1,99zł / szt.