Kategorie sklepu
Zrealizujemy twoje zamówienie jeżeli zamówisz w ciągu
Twój koszyk jest pusty.
Kategorie

Lubella Makaron gniazda nitki 400 g

6,39zł / szt.
Cena 16,38zł za 1 kg

Kategorie

Artykuły spożywcze, Ryż i makaron, Makaron tradycyjny

Składniki

mąka makaronowa PSZENNA

Tekst dotyczący alergenów

Produkt może zawierać SOJĘ.

Wartość odżywcza w 100 g suchego produktu

energia: 1487 kJ / 351 kcal
tłuszcz: 1,4 g
w tym kwasy nasycone: 0,4 g
węglowodany: 70 g
w tym cukry: 4,2 g
błonnik: 3,0 g
białko: 13 g
sól: 0,03 g

Cechy

Polski Producent

Nazwa produktu uregulowana prawnie

Makaron gniazda nitki.

O marce

Lubella Tradycja od 1881 Najlepsze ze zboża Współpracujemy z polskimi rolnikami. Posiadamy 6 etapów kontroli, od ziarenka do paczki. Mielimy zboże we własnym młynie. Łączymy pasję z doświadczeniem.

Zalecenia dla alergików

Soja: Może zawierać
Pszenica: Zawiera

Przechowywanie

Przechowuj w suchym i chłodnym miejscu.

Przepisy

Przepis dla Ciebie! Krem szpinakowo - porowy z makaronem Składniki: makaron Lubella Gniazda nitki 200 g bulion warzywny 800 ml masło łyżka 1 por szpinak 100 g Dodatkowo: sól i pieprz Ilość porcji: 2 Czas przygotowania: 40 min Przygotowanie: Makaron to podstawa! Makaron ugotuj zgodnie z instrukcją na opakowaniu. Przygotuj dodatki! Pora pokrój w półplasterki i podsmaż na maśle, aż zmięknie. Zalej bulionem i gotuj 15 minut. Dodaj dokładnie umyty szpinak i całość gotuj jeszcze przez 5 minut. Połącz i ciesz się smakiem! Zmiksuj, dopraw solą i pieprzem. Podawaj z makaronem. Smacznego!

Wymiar liczbowy

Wymiar liczbowy: 400

Jednostka (specyficzna)

Jednostka (specyficzna): Gramów

Rozmiar opakowania

400

Jednostka (tekst opisowy)

g

Średnia miara

Średnia miara (e)

Adres producenta

MW FOOD Sp. z o.o. Sp.k. ul. Chopina 10, 34-100 Wadowice, PL www.lubella.pl

Adres zwrotny

MW FOOD Sp. z o.o. Sp.k. ul. Chopina 10, 34-100 Wadowice, PL www.lubella.pl

Znaczniki produktu
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:
2,99zł / szt.
Łaciate Mleko UHT 2,0 % 1 l
Cena 3,99zł za 1 Litr
3,99zł / szt.
Ziemniaki luz
Cena 3,29zł za 1 kg
3,29zł / kg
2,39zł / szt.