Kategorie sklepu
Zrealizujemy twoje zamówienie jeżeli zamówisz w ciągu
Twój koszyk jest pusty.
Kategorie

Chwilowy brak produktu na magazynie

Winiary Nasza specjalność Rosół z kury z makaronem 48 g

Producent: Nestlé Polska S.A.
2,29zł / szt.
Cena 47,81zł za 1 kg

Kategorie


Artykuły spożywcze, Zupy, Zupy instant

Składniki


makaron 52,1% (semolina z PSZENICY durum), sól, suszone warzywa 10,9% (marchew, korzeń SELERA, cebula, pasternak, korzeń pietruszki), cukier, skrobia ziemniaczana, ekstrakt drożdży, tłuszcz drobiowy 1,5%, aromaty (z GLUTENEM, SELEREM), liść pietruszki, przyprawy, cukier karmelizowany, kwas (kwas cytrynowy), suszone mięso z kury 0,01%

Tekst dotyczący alergenów


Produkt może zawierać śladowe ilości JAJ, SOI, MLEKA i GORCZYCY.

Średnia wartość odżywcza produktu po przyrządzeniu W 100 ml


Wartość energetyczna : 61 kJ
: 15 kcal
Tłuszcz : 0,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone : 0,1 g
Węglowodany : 2,8 g
w tym cukry : 0,6 g
Błonnik : 0,2 g
Białko : 0,5 g
Sól : 0,8 g
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).:


Cechy


w naszej zupie są: warzywa, makaron, mięso z kury czyli składniki, które dobrze znasz ze swojej kuchni, naturalnie 100% smaku od Winiary, bez dodatku: konserwantów, glutaminianu sodu, barwników

Nazwa produktu uregulowana prawnie


Rosół z kury z makaronem.

Opis produktu


Rosół to klasyk niedzielnego obiadu -marchew, cebula, pietruszka, seler, pasternak i do tego oczywiście makaron i mięso z kury. To wszystko kryje w sobie torebka naszego Rosołu z kury Winiary. Wszystkie te składniki doskonale znasz ze swojej kuchni, używając ich w codziennym gotowaniu ulubionych przez rodzinę zup. A to wszystko bez glutaminianu sodu.

O marce


Winiary to marka, która od lat jest gwarancją sukcesu w kuchni. Jej produkty inspirują do przygotowywania znanych od pokoleń, tradycyjnych dań, jak również tych we współczesnym wydaniu. Zupy, majonezy, buliony, sosy, Pomysły na…, dania instant, przyprawy, galaretki, kisiele czy budynie - w sumie ponad 230 różnych produktów, dzięki którym można szybko i prosto przygotować pyszny, domowy posiłek. Pomysły na dania na każdy dzień i okazję, inspiracje do eksperymentowania w kuchni, liczne porady i ciekawostki marka Winiary zebrała na www.Winiary.pl, która jest jedną z najpopularniejszych stron kulinarnych w Polsce. Winiary to marka, którą Polacy znają, cenią i której ufają, czego dowodem są liczne nagrody m.in. Kryształowe Godło Marki Godnej Zaufania, a także prestiżowy tytuł Najmocniejszej Marki Roku przyznawany przez redakcję „Rzeczpospolitej”.

O producencie


Nestlé Jedz smacznie, żyj zdrowo

Pozostałe informacje


W porcji 250 ml energia 156 kJ 37 kcal 2% RWS* dla osoby dorosłej w 100 ml: 61 kJ/15 kcal Opakowanie zawiera 4 porcje. Wielkość porcji powinna być dostosowana do wieku dziecka. Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A. *Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).

Zalecenia dla alergików


Seler: Zawiera
Gluten: Zawiera
Pszenica: Zawiera
Jaja: Może zawierać
Mleko: Może zawierać
Gorczyca: Może zawierać
Soja: Może zawierać


Dodatki


MSG (glutaminian): Nie zawiera
Substancje konserwujące: Nie zawiera


Informacje o dodatkach: pozostały tekst


Bez dodatku barwników

Przygotowanie i stosowanie


Sposób przygotowania: 1. Zawartość opakowania wsyp do 1 l wrzącej wody. 2. Gotuj na małym ogniu przez 7 minut, często mieszając.

Przechowywanie


Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Przepisy


Szukaj więcej przepisów i inspiracji na winiary.pl

Wymiar liczbowy


Wymiar liczbowy: 48


Jednostka (specyficzna)


Jednostka (specyficzna): Gramów


Rozmiar opakowania


48

Jednostka (tekst opisowy)


g

Średnia miara


Średnia miara (e)

Adres producenta


Nestlé Polska S.A. ul. Szturmowa 2 02-678 Warszawa

Adres zwrotny


Nestlé Polska S.A. ul. Szturmowa 2 02-678 Warszawa Warto porozmawiać 800 16 16 66 winiary.pl


Znaczniki produktu
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:
Kajzerka sztuka
Cena 11,50zł za 1 kg
0,69zł / szt.
Winiary Cukier wanilinowy 16 g
Cena 99,00zł za 1 kg
0,99zł / szt.
1,89zł / szt.